ЗНО 2021

Математика 2021

/Files/images/zno/изображение_viber_2020-11-24_20-23-14.jpg

/Files/images/zno/изображение_viber_2020-11-24_20-24-05.jpg

Завдання ЗНО практичного змісту


Наказ МОН "Про підготоаку до проведення у 2021 році ЗНО"


Буклет "Пробне ЗНО"

Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів.

Реєстрація для участі упробному ЗНО-2021 триватимепротягом 05‒19січня 2021року. Зареєструватися можна буде насайтахрегіональних центрів оцінювання якості освіти.

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування зусіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться10 квітня 2021 року.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Отже, у2021році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень зусіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16квітня 2021 року. З огляду на те, що деякі здобувачі освіти не мають змоги постійно відвідувати заклади освіти, Український центр оцінювання якості освіти спільно з ГС «Освіторія» і МФ «Відродження» планують підготувати низку відеороз’яснень до завдань пробного ЗНО-2021. Нагадаємо, що минулорічні відеоматеріали доступні наyoutube каналіГС «Освіторія», а такожна платформі iLearn.


Онлайн-ресурси для тренувально-діагностичних тестувань учнів:

https://online.vintest.org.ua Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти. Пробне тестування

iLearnгеймофікована інноваційна платформа з безкоштовними он-лайн курсами для підготовки до фінального тестування

http://www.gra-sonyashnyk.com.ua/user/auth/Гра «Соняшник», тренажер для учнів

https://znoclub.com Тести ЗНО минулих років

http://online.zno.ua Курси підготовки до ЗНО

https://prometheus.org.ua/znoБезкоштовні онлайн-курси. Підготовка до ЗНО. Prometheus

https://zno.osvita.ua Безкоштовніонлайн - тести ЗНО. Освіта.UA

http://zno.academia.in.ua Підготовка до ЗНО. Освітній портал "Академія"

http://ilearn.org.uaБезкоштовні онлайн-курси .Підготовка до ЗНО. Освіторія

Постанова "Про затвердження Тимчасових рекомендаций щодо оргашзацп протиеп1дем1чних заход1в при проведений зовшшнього незалежного оцшювапня, единого вступного iciiHTy та единого фахового вступного випробування в перюд карантину в зв'язку поширенням коронав1русно1 хвороби (COVID-19)"


ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2020

МАТЕМАТИКА 25 червня

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА 30 червня

ФІЗИКА 02 липня

ІСПАНСЬКА МОВА 06 липня

НІМЕЦЬКА МОВА 06 липня

ФРАНЦУЗЬКА МОВА 06 липня

АНГЛІЙСЬКА МОВА 07 липня

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ 09 липня

БІОЛОГІЯ 13 липня

ГЕОГРАФІЯ 15 липня

ХІМІЯ 17 липня


Міністерство освіти визначило орієнтовні дати проведеннязовнішнього незалежного оцінюванняівступної кампаніїпри різних варіантах завершення карантинних заходів в Україні. Відповідні даніоприлюдненіна сайті освітнього відомства.

За інформацією МОН, зараз відомством розглядаються два варіанти строків проведення ЗНО і вступної кампанії — у випадку завершення карантину у травні-червні та у серпні 2020 року.

Варіант1. Завершення карантину на початку травня або на початку червня

  • проведення пробного ЗНО — травень або червень;
  • основна сесія ЗНО — 25 червня - 17 липня;
  • результати ЗНО не пізніше — 31 липня;
  • видача атестатів не пізніше — початок серпня;
  • додаткова сесія ЗНО — 28 липня - 11 серпня;
  • старт реєстрації е-кабінетів вступників — 1 серпня;
  • творчі конкурси, вступні іспити — 1 - 12 серпня (контракт до 22 серпня);
  • прийом документів — 13 - 22 серпня;
  • зарахування на бюджет — 1 вересня;
  • початок навчання першокурсників — 15 вересня.

Варіант2. Завершення карантину на початку серпня

  • проведення пробного ЗНО — початок серпня;
  • основна сесія ЗНО — 17 серпня - 4 вересня;
  • результати ЗНО не пізніше — 17 вересня;
  • видача атестатів не пізніше — другої половини вересня;
  • додаткова сесія ЗНО — 22 вересня - 6 жовтня;
  • старт реєстрації е-кабінетів вступників — 25 вересня;
  • творчі конкурси, вступні іспити — 25 вересня - 3 жовтня (контракт до 13 жовтня);
  • прийом документів — 4 - 13 жовтня;
  • зарахування на бюджет — 23 жовтня;
  • початок навчання першокурсників — 2 листопада.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінокВступна кампанія в TelegramабоАбітурієнтіОсвіта.uaуFacebook.


ЗНО - 2020


КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2020

ПЕРЕЛІК КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ

Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) подано у додатку 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 11.10.2018 року № 1096.У додатку (окрім обов’язкового конкурсний предмету для усіх спеціальностей та галузей знань – української мови і літератури) зазначені другий та третій конкурсні предмети з усіх спеціальностей (відбулися зміни порівняно з 2018 роком).

ТЕРМІН ДІЇ СЕРТИФІКАТІВ ЗНО

В 2020 році до закладів вищої освіти приймаються сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років.

Результати з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються тільки з сертифікатів 2018 та 2020 років.

Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж на чотири спеціальності.

ХАРАКТЕРИСТИКИ СЕРТИФІКАЦІЙНИХ РОБІТ

На сайті УЦОЯО (testportal.gov.ua) в розділі «Предмети» можна ознайомитися з характеристиками сертифікаційних робіт та критеріями оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

МЕДИЧНИЙ та ПРАВНИЧИЙ НАПРЯМИ НАВЧАННЯ

Мінімальні значення кількості балів з вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія», галузі знань «Охорона здоров’я» з другого та третього конкурсних предметів – не менше 150 балів (біологія, хімія, фізика, математика). Не менше 130 балів – для спеціальностей «Фармація, промислова фармація», «Право», «Публічне управління і право», «Міжнародні відносини».

ПРОВЕДЕННЯ ЗНО ДЛЯ ОСІБ ІЗ ГЛИБОКИМИ ПОРУШЕННЯМИ ЗОРУ

Для осіб з глибоким порушенням зору, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, тести з української мови і літератури, математики, історії України, біології будуть адаптовані для використання шрифту Брайля. Також під час додаткової сесії ЗНО-2019 буде організовано апробацію технології проведення ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України, біології, яка передбачає використання комп’ютерної техніки та спеціальних програмних засобів для сліпих і слабозорих людей.

Більше інформації про ЗНО: Український центр оцінювання якості освіти: www. testportal.gov.ua, Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти: www.zno-kharkiv.org.ua

Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук,професор, член-кореспондент НАПН України, 057705 15 64Додаткова інформація з питань ЗНО: Дегтярова Валерія Володимирівна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496

/Files/images/zno/probne_zno_2020.png

Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Реєстрація для участі упробному ЗНО-2020триватиме з 3 до 24 січня. Зареєструватися можна буде насайтахрегіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках:

- з української мови і літератури — 27 березня 2020 р.

- з інших предметів — 3 квітня 2020 р.


/Files/images/zno/1.jpg

Орієнтовні заходи щодо покращення підготовки учнів до ЗНО

ЗАХОДИ щодо підготовки учнів-випускників 11 класу до ЗНО у 2020 році


НОВАЦІЇ, ГРАФІК, ПРЕДМЕТИ

НаказомМіністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів:

• українська мова і література • історія України • математика • біологія • географія • фізика • хімія • англійська мова • іспанська мова • німецька мова • французька мова

Зміст сертифікаційних робіт відповідатимепрограмамзовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказамиМіністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року № 1426.

Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

НаказомМіністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року № 947 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.


Із 2021 року суттєво зміниться система складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) для випускників шкіл – стане більше обов’язкових предметів, а тестування з української мови та математики матимуть 2 рівні складності. Про це зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич сьогодні, 26 квітня 2019 року, під час години запитань до Уряду в Верховній Раді України.

«Ми запроваджуємо з 2021 року дворівневий іспит з української мови: це буде базовий рівень – українська мова як державна – і поглиблене вивчення – українська мова і література. Також з 2021-го ми плануємо запровадити обов’язкову ДПА з математики у формі ЗНО. Воно також буде дворівневе, тобто буде легший і складніший рівень, залежно від потреб вступника», – пояснила Лілія Гриневич.

Вона додала, що математика відіграє особливе значення у когнітивному розвитку дітей, тому її вивчення є надзвичайно важливим.

«Базові навички з математики необхідні кожній людині – вона розвиває логічне та абстрактне мислення. А це навички, які потрібні усім людям, і дедалі більше країн роблять зовнішній іспит з математики обов'язковим для всіх дітей після завершення школи», – відзначила Міністр.

Третім обов’язковим предметом буде історія України або англійська мова на вибір.

«Тобто ми зараз серйозно готуємося до посилення з 2021 року як вивчення математики, так і англійської мови. Ці предмети є надзвичайно важливими для людини, яка хоче бути конкурентною в сучасному світі», – зауважила Лілія Гриневич.

Таким чином, 2021 року випускники шкіл обов‘язково складатимуть ДПА в формі ЗНО з:

1. Української мови – 1 рівень, або з Української мови і літератури – 2 рівень.

2. Математики – 1 або 2 рівень на вибір.

3. Історію України або англійську на вибір.

Також вони зможуть за бажання складати додаткові предмети за вибором.

Нагадуємо,що на ЗНО-2019 зареєструвалися понад 354 тис осіб – серед них найбільше випускників шкіл цього року.

/Files/images/zno/111111111111111.jpg


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Участь у зовнішньому оцінюванніможе взяти особа, якамає повну загальну середню освітуабоздобуде її в поточному навчальному роціта зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.

Зовнішнє оцінювання проводиться щороку з використанням технологій педагогічного тестування. Завдання сертифікаційних робіт укладаються Українським центром відповідно до програм зовнішнього оцінювання з певних навчальних предметів.

Строки організації та проведення зовнішнього оцінювання, перелік навчальних предметів, з яких проводиться зовнішнє оцінювання, та мов національних меншин, якими здійснюється переклад текстів, визначаються наказами Міністерства освіти і науки України.

Учасникам зовнішнього оцінювання створюються рівні умови шляхом стандартизації процедур проведення зовнішнього оцінювання.

Для учасників з особливими освітніми потребами в пунктах зовнішнього оцінювання створюються особливі (спеціальні) умови для проходження оцінювання.

Результатом зовнішнього оцінювання є кількісна оцінка рівня навчальних досягнень учасника зовнішнього оцінювання.

Результати зовнішнього оцінювання використовуються:

  • для визначення конкурсного бала під час відбору осіб, які вступають на навчання до закладів вищої освіти для отримання ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної освіти;
  • як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти;
  • для визначення стану функціонування системи загальної середньої освіти та прогнозування її подальшого розвитку.

Результати з певного навчального предметавизначаються за:

  • рейтинговою шкалою 100-200 балів– для усіх учасників, які подолали поріг «склав / не склав»
  • критеріальною шкалою 1-12 балів– для учасників з числа випускників системи середньої освіти поточного навчального року, які обрали цей навчальний предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього оцінювання.

Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи, розроблених Українським центром для відповідного предмета, та схем оцінювання завдань відкритою форми з розгорнутою відповіддю.

Рішення про встановлення порога «склав / не склав» ухвалює експертна комісія з визначення рейтингової оцінки. З урахуванням установленого порога «склав / не склав» здійснюється генерування таблиці за шкалою 100-200 балів.

Таблиці за шкалою 1-12 балів розробляються та ухвалюються експертною комісією з визначення оцінки рівня навчальних досягнень.

Офіційне оголошення результатівзовнішнього оцінювання здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання:

  • з української мови і літератури, математики, історії України, англійської, іспанської, німецької, французької мов – не пізніше ніж через 25 календарних днів після проведення зовнішнього оцінювання із зазначених предметів;
  • з інших предметів – не пізніше ніж через 14 календарних днів.

Результати зовнішнього оцінювання у вигляді рейтингових оцінок за шкалою 100-200 балів передаються Українським центром до відповідного реєстру в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.


Головне про ПЗНО 2019 року

Особливості ЗНО - 2019


Пробне ЗНО - 2019


ЗАХОДИ по підготовці випускників 2019 року до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні

№ з/п Заходи Дата Відповідальні
1. Ознайомлення з нормативними документами щодо організації та проведення ЗНО у 2019 році. Вересень-грудень 2018 Шершень Л.М.
2. Підготовка наказу про відповідального у школі за організацію участі учнів 11 класу в ЗНО – 2019. Жовтень 2018 Шершень Л.М.
3. Розміщення на сайті навчального закладу нормативних документів щодо організації та проведення ЗНО – 2019. Упродовж 2018-2019 н.р. Шершень Л.М., Муковоз О.Г.
4. Оформлення інформаційного куточка «ЗНО – 2019» з уніфікованими матеріалами, розміщеними на сайті ХРЦОЯО. До 1 листопада 2018 Шершень Л.М.
5. Нарада при директорові: «Особливості проведення ЗНО та підготовка випускників 11 класу до ДПА (ЗНО) у 2019 році». Листопад 2018 Шершень Л.М.
6. Провести зрізові контрольні роботи з української мови, української літератури, історії, математики. Листопад-грудень 2018 Шершень Л.М., Надточій С.М., Некрасова Л.М., Юріна Г.М.
7. Проведення батьківських зборів по роз’ясненню особливостей проведення ЗНО та підготовки учнів до ДПА у 2019 році. Грудень 2018 Шершень Л.М., Макаєва С.О., учителі-предметники з переліку предметів ДПА (ЗНО)
8. Контроль за реєстрацією учнів на пробне ЗНО та основну сесію ЗНО. Лютий-березень 2019 Макаєва С.О., кл. керівник 11 класу
9. Контроль за участю учнів у пробному ЗНО -2019. Березень 2019 Макаєва С.О., кл. керівник 11 класу
10. Контроль за проведенням підготовки учнів до ЗНО на уроках у 9-11-х класах. Упродовж 2018/2019 н.р. Калиновська І.М., директор закладу та Шершень Л.М., заступник директора з НВР
11. Контроль за реєстрацією випускників на ЗНО-2019. Лютий-березень 2019 Шершень Л.М., Макаєва С.О.

Що очікувати у ЗНО-2019

Термін проведення: 21 травня – 13 червня 2019 року.

Кількість предметів: кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із переліку: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам ЗНО, затвердженимнаказомМіністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» (ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).

ЗНО=ДПА

· для учнів закладів загальної середньої освіти, які в 2019 здобувають повну загальну середню освіту, результати ЗНО з трьох предметів зараховуються як результати ДПА:

1. Українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, власного висловлення на дискусійну тему).

2. Математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття).

3. Один з навчальних предметів (за вибором випускника): біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.

· для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, результати ЗНО з двох предметів зараховуються як результати ДПА:

1. Українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, власного висловлення на дискусійну тему);

2.Математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) на вибір учня (слухача, студента).

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти звертає увагу всіх, хто планує у 2019 році реєструватися для участі у ЗНО, необхідно завчасно потурбуватися про отримання паспорта. Реєстрація на ЗНО здійснюється за наявності паспорта.

Для забезпечення оперативного ознайомлення з актуальними новинами стосовно ЗНО-2019 створено безкоштовний мобільний додаток “Харківський РЦОЯО”. Завантажити офіційний мобільний додаток сайту “Харківський РЦОЯО” можна у Play Market.

Більше інформації: Український центр оцінювання якості освіти: www. testportal.gov.ua, Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти: www.zno-kharkiv.org.ua

Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук,професор, член-кореспондент НАПН України.

Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23496

2019 РОЦІ ЗНО ПРОЙДЕ З 20 ТРАВНЯ ДО 12 ЛИПНЯ

Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

– українську мову і літературу;

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

У 2019 році випускники закладів загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.

Варто наголосити, що 2019 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, а також математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) (на вибір) проходитимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2019 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти. Таким учасникам результати тестування буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

У 2019 році ЗНО пройде з 20 травня до 12 липня

Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (зокрема, учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донбасу), триватиме з третього до 20-го травня 2019 року. Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднено до 30 квітня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання учасники додаткової сесії отримають до 18 липня.

За Інформацією УЦОЯО

ГРАФІК ОСНОВНОЇ СЕСІЇ

ЗНО-2019

Математика - 21 травня 2019 р.

Хімія - 13 червня 2019 р.

Української мова і література - 23 травня 2019 р.

Іспанська, німецька, французька мови — 27 травня 2019 р.

Англійська мова — 28 травня 2019 р.

Фізика — 30 травня 2019 р.

Історія України — 4 червня 2019 р.

Біологія — 6 червня 2019 р.

Географія — 11 червня 2019 р.

Корисні сайти з підготовки до ЗНО з англійської мови

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Український центр оцінювання якості освіти

Кiлькiсть переглядiв: 2254

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.